Czym jest zakup wierzytelności?

windykacja i zakup wierzytelnoścJedną ze specjalności naszej firmy jest zakup wierzytelności – działamy w takich miejscowościach, jak Katowice, Gliwice, Zabrze oraz Bytom i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jednak zanim podejmiemy współpracę, chcielibyśmy wyjaśnić czym w istocie jest zakup wierzytelności i jakie są jego zalety – zapraszamy do lektury!

Zakup wierzytelności – co powinienem wiedzieć?

Zakup wierzytelności to usługa świadczona przez naszą firmę, która skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, pragnących szybko spieniężyć swoje należności i w ten sposób uzyskać korzyść finansową dla swojego przedsiębiorstwa. Nabywamy wszystkie wierzytelności pochodzące z działalności gospodarczej, w tym należności wynikające z niezapłaconych faktur VAT oraz nakazów sądowych. Jest to usługa szczególnie polecana wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy pragną jak najszybciej pozyskać środki do finansowania bieżącej działalności gospodarczej albo chcących uniknąć problemów z wypłacalnością swojego dłużnika lub jego bankructwa.

W operacji zakupu wierzytelności udział biorą dwie strony – zbywca wierzytelności, czyli przedsiębiorca, nazywany tutaj cedentem oraz nasza firma skupująca należności, nazywana tutaj cesjonariuszem. Wierzytelności, które pragniecie Państwo sprzedać, są dokładnie wyceniane, a następnie nasza firma proponuje Państwu cenę, jaką może za nie zapłacić.

Dlaczego zakup wierzytelności jest opłacalny dla przedsiębiorcy?

Na sprzedaż swoich wierzytelności decydują się Ci przedsiębiorcy, którzy chcą uniknąć problemów z wypłacalnością – skorzystanie z usług naszej firmy, działającej w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu czy Bytomiu, rozwiązuje ten problem. Nie musicie Państwo martwić się tym, że pogoń za dłużnikiem ciągnąć się będzie w nieskończoność i otrzymujecie od nas korzystną ofertę, dzięki której błyskawicznie spieniężycie swoje wierzytelności. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu szybko pozyskacie środki na finansowanie swojej działalności, w związku z czym jest ono bardzo dogodne również w trudnej sytuacji, przez którą może przechodzić przedsiębiorstwo.

Współpraca z nami jest bardzo prosta i korzystna dla Państwa, przede wszystkim ze względu na darmową wycenę wierzytelności, a także fakt, że zajmujemy się wszystkimi kwestiami formalnymi. Wiadomość z propozycją zakupu wierzytelności i proponowaną ceną otrzymujecie Państwo w ciągu 3 dni roboczych i to Wy decydujecie o jej zaakceptowaniu lub odrzuceniu. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług – jako ceniona i doświadczona firma, zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową obsługę!