6 listopada 2016

O nas

 

Proinvest Group powstał w 2010 roku jako odpowiedź na potrzeby osób prowadzących działalność gospodarczą. Uważamy, że będąc rzetelnym partnerem dla Państwa firmy możemy wspólnie budować jej sukces. Nasze umiejętności, wiedza i doświadczenie jest do Waszej dyspozycji.
Naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja od sukcesu.

Doceniamy Państwa zaufanie, a każdy Klient jest dla nas ważny.

Prosimy o kontakt:

PROINVEST GROUP sp. z o.o.

Zwycięstwa 12/5, 44-100 Gliwice
+48 32 233 20 78
+48 32 334 60 42
 +48 797 724 357
sekretariat@proinvestgroup.pl

 


Zarząd

Damian BIENIEK – Prezes Zarządu, z wykształcenia socjolog, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, posiada wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej, w tym w zarządzaniu zespołem windykatorów terenowych. Przez kilka lat prowadził własne przedsiębiorstwo oraz wykonywał usługi windykacyjne na rzecz dużych firm windykacyjnych. Stale współpracuje z bankami.

W PROINVEST GROUP Sp. z o.o. odpowiada za dział windykacji i zarządzania należościami.

Jacek KWIECIEŃ – Wiceprezes Zarządu, z wykształcenia prawnik i menedżer, absolwent Uniwersytetu Śląskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży windykacyjnej, w tym doświadczenie na stanowisku kierownika działu wierzytelności trudnych. W swojej praktyce zawodowej wielokrotnie reprezentował wierzycieli w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Jest specjalistą w zakresie postępowania egzekucyjnego, upadłościowego oraz prawnych zabezpieczeń wierzytelności. Posiada również wykształcenie w zakresie psychologii zarządzania.

W PROINVEST GROUP Sp. z o.o. odpowiada za dział prawny i finansowy.